Volg een techniekles bij ons op school met jouw groep 8!

Maak kennis met mavo centraal, het voortgezet onderwijs én techniek

Is jouw groep 8 nieuwsgierig naar het voortgezet onderwijs? En vinden leerlingen het leuk om zelf aan de slag te gaan? Dan zijn jullie van harte welkom bij Mavo Centraal!

Wij nodigen basisscholen uit Rotterdam en omgeving uit om met hun groep 8 bij ons op school kennis te komen maken. Tijdens een compleet verzorgde techniekles ontdekken leerlingen op een leuke en praktische manier wat het voortgezet onderwijs bij Mavo Centraal te bieden heeft.

Leren door te doen

Tijdens de les gaan leerlingen zelf aan de slag met techniek. Ze maken kennis met onze school, onze manier van werken en ontdekken hoe leuk het is om iets zelf te bedenken en te maken.

Bij Mavo Centraal vinden we het belangrijk dat leerlingen niet alleen luisteren, maar vooral zelf ervaren. Daarom staat leren door te doen centraal.

De techniekles duurt ongeveer 90 minuten en wordt gegeven door onze eigen docenten.

Alles geregeld

Wij maken het zo makkelijk mogelijk voor basisscholen. Jullie komen met de groep naar Mavo Centraal en wij zorgen voor de rest.

  • techniekles van ongeveer 90 minuten
  • op woensdagochtend in de maanden oktober, november en december van 9.30 tot 11.00 uur
  • voor groep 8
  • op onze school bij Rotterdam Centraal
  • compleet verzorgde les
  • busvervoer van en naar de basisschool regelen wij

Zo maken leerlingen op een leuke en laagdrempelige manier kennis met Mavo Centraal én met het voortgezet onderwijs.

Willen jullie met groep 8 langskomen? We heten jullie van harte welkom!

Meld je aan voor een techniekles en ontdek samen met je leerlingen Mavo Centraal.

Contact Us











Velden met een * zijn verplicht